Pondělí 18.12.2017
bramborová se zeleninou
zeleninový bulgur, Červená řepa,sýr,ovoce
Halušky se slaninou a lučinou,ovoce
Ovocný nápoj,mléko
Úterý 19.12.2017
Rychlá s vejci a zeleninou
Smažené motánky
Těstovinový salát se sýrem a zeleninou,pečivo,jogurt
Ovocný nápoj
Středa 20.12.2017
Hrachová
Vepřové na kmíně, Rýže
Čočkový salát se šunkou,pečivo
Ovocný nápoj,mléko

Udělení Certifikátu

Vloženo: 5.12.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 48x
Naší škole byl na základě nezávislého auditu v oblasti výživy a pohybu udělen CERTIFIKÁT za úspěšné absolvování programu FANDÍME ZDRAVÍ.

Certifikát byl udělen čtyřem školám z Prahy, šesti ze Středočeského kraje a devíti z Jihočeského kraje.

Společnost Vím, co jím a piju o.p.s. za podpory Ministerstva zdravotnictví ČR a Magistrátu Hl. M. Prahy spustila program pro základní školy „Fandíme zdraví“, který je zaměřen na podporu správné výživy a pohybu žáků základních škol. Program nabízí pomocnou ruku vedení škol, zřizovatelům, pedagogům, ale také kuchařkám a vedoucím školních jídelen, tedy těm, kteří mají zdraví dětí ve svých rukou. Celý program vychází z předpokladu, že by školní prostředí mělo komplexně podporovat správnou výživu a vhodné pohybové aktivity v průběhu pobytu dětí ve škole. Program nabízí možnost, jak komplexně podpořit snahu o průběžné zlepšování stravovacích návyků žáků, zvyšování kvality školního stravování i rozšíření pohybových aktivit. Cílem je motivovat, inspirovat, začlenit do výuky nové edukativní materiály, realizovat praktické semináře pro pedagogy, žáky i zaměstnance školních jídelen.