Pondělí 18.12.2017
bramborová se zeleninou
zeleninový bulgur, Červená řepa,sýr,ovoce
Halušky se slaninou a lučinou,ovoce
Ovocný nápoj,mléko
Úterý 19.12.2017
Rychlá s vejci a zeleninou
Smažené motánky
Těstovinový salát se sýrem a zeleninou,pečivo,jogurt
Ovocný nápoj
Středa 20.12.2017
Hrachová
Vepřové na kmíně, Rýže
Čočkový salát se šunkou,pečivo
Ovocný nápoj,mléko

3. místo v okresním kole florbalového turnaje

Vloženo: 4.12.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 60x
Během podzimu se uskutečnilo školní kolo florbalového turnaje. V kategorii mladších žáků (6. – 7. třídy) a v kategorii starších žáků (8. – 9. třídy) hoši bojovali o postup do okresního kola. Dokonce se mezi mladšími žáky objevila i statečná dívka Johanka Baníková.

Poté jsme vybrali nejlepší z nich, kteří naši školu reprezentovali na okresním kole na ZŠ Chodovická v Horních Počernicích. V kategorii starších žáků hoši bojovali ze všech sil, ale na postup do finále to nestačilo. Přesto si myslím, že jim patří dík za jejich bojovnost.

V kategorii mladších žáků jsme získali krásné 3. místo. Základní skupina byla velice vyrovnaná. Hoši nejprve prohráli s Klánovicemi, ale pak v dalším zápase vyhráli se ZŠ Chvaly a ve třetím zápase remizovali se ZŠ Generála Janouška. Vzhledem k tomu, že i ostatní týmy prohrály alespoň jeden zápas, naši hoši postoupili do užšího finále společně s Klánovicemi. Nakonec hráli zápas o třetí místo právě proti Klánovicím, které po urputném boji porazili. Hoši děkujeme!! Chtěla bych poděkovat i Aleně Podhorné, která kluky dobře namotivovala.

Anna Kousalová