Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Pondělí 20.11.2017
Polévka: 
Kulajda
Hl. jídlo1: 
Rizoto s vepřovým masem a zeleninou, Kyselá okurka
Hl. jídlo 2: 
Opečené gnocci se špenátem a sýrem
Dezert: 
Ovocný nápoj,mléko
Úterý 21.11.2017
Polévka: 
Vývar s rýží a zeleninou
Hl. jídlo1: 
Kapustový karbanátek, Brambory maštěné máslem,obloha,ovoce
Hl. jídlo 2: 
Vločková kaše s kakaem,ovoce
Dezert: 
Ovocný nápoj
Středa 22.11.2017
Polévka: 
Hrstková se zeleninou
Hl. jídlo1: 
Vepřové po italsku, Těstoviny
Hl. jídlo 2: 
Čočkovo cizrnový salát,pečivo
Dezert: 
Ovocný nápoj,mléko

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Plán akcí

Vloženo: 31.10.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 238x

Září:

Pochod za loupežníkem DrHolcem, zdravé saláty, Běh mezi školami, ukázky atletického oddílu Školního sportovního klubu - spolupráce s MČ Praha 21 v rámci Týdne zdraví

1.stupeň Sportovní dopoledne pro MŠ Čentická a MŠ Polesná

Družina Architekti, stavitelé, dělníci

29.9. Ředitelské volno

 

Říjen:

Tradiční spolupráce s ČZS Újezd nad Lesy - výtvarné práce žáků na zahrádkářské výstavě Ovoce a zelenina na téma Zahrádka pro všechny generace

Oslavy 99. výročí vzniku Československé republiky ve spolupráci s MČ Praha 21

Florbalový turnaj II. stupeň

Družina Lesníci, hajní a strážci národních parků

Družina Lesní dobrodružství

Družina sběr papíru

 

Listopad:

Vánoční přání pro újezdské seniory (spolupráce se Spolkem Újezd nad Lesy-krajina pro život a SPCCH)

Výzdoba na Strašiles a Lampionádu – spolupráce s Raráškem a Maminami z újezdské roviny

1.stupeň Deštihraní pro MŠ Sedmikráska a MŠ Rohožník

Družina Drakiáda

Družina Herci a zpěváci

23.11. Třídní schůzky

Školní kalendář 2018

 

Prosinec:

1.třídy Zpívání u stromečku

2.třídy Vánoční dílny

3.třídy Vánoční dílny pro Světlušku

5.třídy Vánoční týden darovaných knih

3.12. Spolupráce s MČ Praha 21 a ÚM při organizaci Zvonkového průvodu a přivítání adventu spojená s charitativní sbírkou pro Světlušku, školní vánoční dílny a trhy

14.12. Vánoční zpívání

16.12. Výtvarná a hudební spolupráce při organizaci charitativní vernisáže výstavy Zimní čas ...

19.12. Adventní koncert pěveckého sboru Sovička - kostel Koloděje

8.třídy Výstava a ochutnávka vánočního cukroví

Družina Astronomové, vědci, výzkumníci

 

Leden:

1.stupeň Hudební hrátky pro MŠ

Družina Lékaři a zdravotníci

 

Únor:

6.třídy Masopust

1.stupeň Hudební hrátky pro MŠ

Družina Kuchaři, číšníci, cukráři

24.2. Otevřená družina (všichni zájemci)

 

Březen:

Charitativní jarmark pro Kapku naděje - I. stupeň

Návštěva 1. tříd pro MŠ

Slunce - výstava v Újezdském muzeu, výtvarné práce žáků školy

Připomínka narození T.G.Masaryka ve spolupráci s MČ Praha 21

Družina sběr papíru

Družina Spisovatelé, básníci, ilustrátoři

 

Duben:

1.třídy Malý čtenář

Návštěva 1. tříd pro MŠ

Výuka naruby - žáci II. stupně po dohodě s učiteli a přípravě učí své spolužáky

12.-13.4. zápis do 1. tříd

Družina Zoologové, veterináři, biologové

26.4. Třídní schůzky

30.4. Ředitelské volno

 

Květen:

1.třídy Benefiční koncert

Sportovní dopoledne pro MŠ Sedmikráska a MŠ Rohožník

Deštihraní pro MŠ Čentická a MŠ Polesná 

Pravidelné zapojení školy do každoročního bienále výtvarné a literární soutěže v Újezdském muzeu

Květnové oslavy osvobození ve spolupráci s MČ Praha 21

12.-.19.5. výjezd Anglie

Družina Malíři a módní návrháři

 

Červen:

4.třídy Školní olympiáda

7.třídy Den dětí pro nižší ročníky

Škola v přírodě II. stupeň ve Svoru

9.třídy Rozlučka se školou

Družina sběr papíru

Družina Policisté a vojáci

 

V průběhu školního roku 2017/2018:

Prevence - Divadelta, Elio, práce školních psychologů

 

Školení zaměstnanců školy - pravidelně Šablony (M, Čj, Aj, inkluze), účast na školeních a přednáškách organizovaných týmem MAP při MČ Praha 21, po celý školní rok další školení dle aktuální nabídky

 

Hudební výchovné koncerty pro II.stupeň - pravidelně 4x do roka dle výběru M. Holkové

Celoroční návštěvy výstav, muzeí, divadel, vzdělávacích akcí všemi ročníky podle učebních plánů a aktuální nabídky

 

Soutěže - olympiády z Čj, M, Aj, Nj, Z

Logická olympiáda

Finanční gramotnost

Recyklohraní – plnění úkolů během roku

Pražský pramen

Ekoškola – plnění úkolů během roku, zapojování do ekosoutěží

 

Školy v přírodě I. stupně během celého roku

 

Filmový kroužek – natáčení akcí školy, Újezdského muzea a MČ Praha 21 během celého roku

 

Sport

6. – 9. třídy

Školní soutěže

Turnaj ve florbale  –  chlapci  +dívky – říjen - listopad 2017

Turnaj ve vybíjené – dívky – prosinec 2017

Turnaj v přehazované – leden nebo únor 2017

Turnaj  v badmintonu - čtyřhry – dívky i chlapci - duben 2018

Sedmiboj – květen 2018? –

 

Meziškolní soutěže

Florbal – listopad, prosinec – 2017 Počernice

Turnaj v házené

Basketbal – leden 2018 - Počernice

Pohár rozhlasu – duben,květen 2018 - Počernice

Malý fotbal – květen, červen 2018- Počernice

Plavecko – běžecký pohár – září – červen

 

4. – 5. třídy

Mc Donald's Cup – duben 2018- Počernice – kat. A i B

Plavecko – běžecký pohár – září – červen

 

Školní soutěže

Vybíjená

Atletický čtyřboj