Omezení pohybu na chodníku a cyklostezce v Čentické ulici nejpozději do 15.9.2017

Vloženo: 5.9.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 532x | Zatím neupraveno
Důležité sdělení, které se kvůli stavebním úpravám týká omezení pohybu na chodníku a používání cyklostezky v Čentické ulici. Převzato z www.praha21.cz dne 5.9.2017.

K dnešnímu datu dokončujeme spojenou akci - rekonstrukci plynovodu, veřejného osvětlení a chodníku v Čentické ulici. Kvůli nepředvídatelné komplikaci, tekoucí spodní vodě, která pozdržela betonáž obrubníků, došlo ke zdržení akce oproti předpokládanému dokončení 3.9.2017.

Od středy 6.9.2017 bude situace následující: chodník v úseku 1. stupeň MZŠ - vjezd k restauraci/fotbalovému hřišti bude dokončen. V úseku vjezd k restauraci/fotbalovému hřišti - křižovatka s Polesnou (u lesíku) budou práce na chodníku pokračovat, a pro chodce bude vytvořen koridor na vozovce, přilehlý k chodníku, od vozovky oddělen staveništními zátarasy a dočasným značením. Přechod přes Polesnou bude nově vyznačen jako dočasný.

Cyklostezka v Čentické - vzhledem k dočasnému zúžení komunikaci ji prosím nepoužívejte, do doby dokončení stavebních prací.

Dokončení stavebních prací: Nejpozději do 15.9.2017. V případě příznivého počasí odhadujeme dokončení na úterý 12.9.2017.

Pro rodiče a žáky MZŠ: při přecházení používejte prosím, do dokončení stavebních prací, přednostně chodník u Starokolínské ulice.

Tomáš Gross, OMI