Pondělí 18.12.2017
bramborová se zeleninou
zeleninový bulgur, Červená řepa,sýr,ovoce
Halušky se slaninou a lučinou,ovoce
Ovocný nápoj,mléko
Úterý 19.12.2017
Rychlá s vejci a zeleninou
Smažené motánky
Těstovinový salát se sýrem a zeleninou,pečivo,jogurt
Ovocný nápoj
Středa 20.12.2017
Hrachová
Vepřové na kmíně, Rýže
Čočkový salát se šunkou,pečivo
Ovocný nápoj,mléko

Den pro zdraví a 1. ročník pochodu Za loupežníkem DrHolcem 9.9.2017, program Týdnu zdraví 9.9. - 16.9.2017

Vloženo: 7.8.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 287x
KĆT, odbor Pohoda Praha pořádá ve spolupráci s Masarykovou ZŠ a za finanční podpory MČ Praha 21 1. ročník pochodu Za loupežníkem DrHolcem, který se koná v sobotu 9. 9. 2017 se startem od 8:00 do 10:00 hodin od Masarykovy ZŠ, Polesná 1690, 190 16 Praha 9-Újezd nad Lesy. Loňského nultého ročníku se zúčastnilo přes 300 domácích i přespolních turistů. Program Týdnu zdraví v Újezdě nad Lesy viz. níže. V tento den můžete zároveň podpořit celonárodní sbírku Nadačního fondu ČRo Světluška.

Na všechny z vás čekají velmi zajímavé trasy – loupežnická (5 km), lovecká (7 km), královská (11 km) a pro zdatné kupecká (25 km), které se dají projet i na různých odrážedlech a kolech, krátké trasy vedoucí lesem jsou i pro kočárky.

Na trasách nebudou chybět opět naše loupežnice, které budou mít připraveny nová zajímavá razítka a různé soutěže pro děti. V cíli po absolvování trasy a úkolů budou připraveny ceny pro děti, školní saláty, tvořivá dílnička a další zajímavý program. Možné bude podpořit Nadační fond Českého rozhlasu Světluška, v letošním roce probíhá již 15. ročník celorepublikových sbírkových dní. Propozice pochodu vyšly v prázdninovém dvojčísle Újezdského zpravodaje, ke stažení jsou www.kct.cz, www.zspolesna.cz, www.praha21.cz. V letošním roce je pochod součástí Pohodového trojboje ( Courání Prahou, S Pohodou za jarní přírodou, Za loupežníkem DrHolcem), odměnou jsou turistické sběratelské vizitky.

Těšíme se na vás, na viděnou na pochodu.

Za KČT, odbor POHODA Praha, Ing. Klára Zezulová (předsedkyně odboru), za Masarykovu ZŠ Ing. Eva Danielová.

Propozice Drholec 2017