Kotva
Elektronická žákovská

 
 
V příštích dnech vaříme
Pátek 28.07.2017
Polévka: 
rajská s těstovinou
Hl. jídlo1: 
Kuřecí gyros, Brambory maštěné máslem, okurkový salát
Hl. jídlo 2: 
oběd 2
Dezert: 
Mléko
Pondělí 31.07.2017
Polévka: 
polévka
Hl. jídlo1: 
oběd 1
Hl. jídlo 2: 
oběd 2
Dezert: 
doplněk
Úterý 01.08.2017
Nezadáno

.

 
 
Objednávky obědů

 
 
Projekty školy

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Mapa webu
A
A
A

Plavecko- běžecký pohár základních škol ve finále

Vloženo: 17.6.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 130x
Doplaváno, doběháno. V pátek 16.6. se vybraní žáci naší školy vydali bojovat do posledního kola letošního osmidílného seriálu Plavecko - běžeckého poháru základních škol. Tentokrát se plavalo v plaveckém areálu výstaviště v Praze 7 a běžecké síly si závodníci poměřili ve vedlejší Stromovce.

Někteří s jasným cílem umístit se na předních místech, jiní s cíli skromnějšími, například poměřit si síly s ostatními, ale především dát do toho o vše!  A toto odhodlání se zcela naplnilo. Celkové zlato si ve své kategorii zaslouženě vybojovala Anička Vosecká, medaili stříbrnou pak  přivezl Matyáš Kebrt. Na úžasné 4. místo dosáhla Zuzana Pilná, na 5. místo Šarlota Minaříkové a do první desítky se probojovali i Tomáš Jelen, David Malák a Marco Massa. V součtu všech bodů jme pak mezi školami obsadili úžasné celkové 3. místo.  A o tom , že konkurence byla více než silná, svědčí fakt, že se na start  postavilo více než 250 závodníků a závodnic z 34 pražských škol.

 

Všem zúčastněným patří velká pochvala za skvělou reprezentaci školy, zodpovědný přístup k závodu a sportovní chování.  17. ročník  Plavecko - běžeckého poháru skončil a na dveře už klepe ten 18.. Takže v září na shledanou.

 

Radoslava Kohoutová