Pondělí 20.11.2017
Kulajda
Rizoto s vepřovým masem a zeleninou, Kyselá okurka
Opečené gnocci se špenátem a sýrem
Ovocný nápoj,mléko
Úterý 21.11.2017
Vývar s rýží a zeleninou
Kapustový karbanátek, Brambory maštěné máslem,obloha,ovoce
Vločková kaše s kakaem,ovoce
Ovocný nápoj
Středa 22.11.2017
Hrstková se zeleninou
Vepřové po italsku, Těstoviny
Čočkovo cizrnový salát,pečivo
Ovocný nápoj,mléko

Plavecko- běžecký pohár základních škol ve finále

Vloženo: 17.6.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 391x
Doplaváno, doběháno. V pátek 16.6. se vybraní žáci naší školy vydali bojovat do posledního kola letošního osmidílného seriálu Plavecko - běžeckého poháru základních škol. Tentokrát se plavalo v plaveckém areálu výstaviště v Praze 7 a běžecké síly si závodníci poměřili ve vedlejší Stromovce.

Někteří s jasným cílem umístit se na předních místech, jiní s cíli skromnějšími, například poměřit si síly s ostatními, ale především dát do toho o vše!  A toto odhodlání se zcela naplnilo. Celkové zlato si ve své kategorii zaslouženě vybojovala Anička Vosecká, medaili stříbrnou pak  přivezl Matyáš Kebrt. Na úžasné 4. místo dosáhla Zuzana Pilná, na 5. místo Šarlota Minaříkové a do první desítky se probojovali i Tomáš Jelen, David Malák a Marco Massa. V součtu všech bodů jme pak mezi školami obsadili úžasné celkové 3. místo.  A o tom , že konkurence byla více než silná, svědčí fakt, že se na start  postavilo více než 250 závodníků a závodnic z 34 pražských škol.

Všem zúčastněným patří velká pochvala za skvělou reprezentaci školy, zodpovědný přístup k závodu a sportovní chování.  17. ročník  Plavecko - běžeckého poháru skončil a na dveře už klepe ten 18.. Takže v září na shledanou.

Radoslava Kohoutová