Výstava Díla světového impresionismu

Vloženo: 26.5.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 1438x | Zatím neupraveno
V úterý 30.5. se od 17 hodin v Café Galerii Zelený dům v Újezdě nad Lesy konala vernisáž výstavy prací žáků Masarykovy ZŠ na téma Díla mistrů impresionistů.

Paní galeristce Martině Schiffmannové děkujeme za nápad prezentovat práce našich žáků. Vystaveny jsou práce 6. A, 7. B, 7. C, 8. B, 9. A a 9. B - ty vznikaly pod vedením paní učitelek  J. Kurkové, L. Najmanové a V. Valentové. Obrázek má na výstavě i Kateřina Peřinová z 5. C. Paní galeristka měla pro děti připravené odměny, vernisáže se však zúčastnila pouze jedna žákyně, a to Kateřina Dlabačová ze 7. B. K velkému překvapení její práce oslovila hodnotící natolik, že Kačka přebírala cenu za 1. místo. Blahopřejeme! Ostaní ocenění si budou muset odměnu vyzvednout osobně Café Galerii Zelený dům. Erikovi Váňovi z 9. B děkujeme za hudební kytarové vystoupení a Jiřímu Hrubému ze škoního filmového kroužku za videozáznam.

1. Kateřina Dlabačová  7. B

2. Adéla Kukačková 9. B