Okresní kolo atletických závodů Poháru rozhlasu

Vloženo: 15.5.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 1214x | Zatím neupraveno
Ve dnech 9. 5. a 11. 5. se naše škola zúčastnila okresního kola atletických závodů Poháru rozhlasu v kategoriích mladších i starších žáků, mladších i starších žákyň.

Nejlépe se umístilo družstvo mladších žáků, obsadili bronzovou příčku. Vyzdvihla bych i umístění starších žákyň - 5. místo. Chtěla bych všechny zúčastněné žáky pochválit za bojovnost a pevnou vůli. Bojovali jsme v různých disciplínách např. 60m, dálka, výška, vytrvalostní běh... Mezi naše nejlepší výkony patří skok do dálky Jana Stejskala - 441 cm, který se dostal mezi 6 nejlepších dálkařů v kategorii mladších žáků. Dále mě mile překvapil výkon Nikoly Ivanské ve skoku do výšky, kdy nůžkami skočila 130 cm. V kategorii starších žáků se David Kny umístil na 1. místě v běhu na  60 m v čase 7,3 s. Dokonce všechny naše štafety na 4x60 m doběhly do cíle, aniž by byly diskvalifikované jako v minulých letech. Myslím, že si to děti užily a všichni se těší na příští Pohár rozhlasu.

Anna Kousalová