Dílničky pro budoucí prvňáčky 10.5. a 14.6.2017

Vloženo: 20.4.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 1439x | Zatím neupraveno
Nepovinné dílničky jsou určeny pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče, přítomny budou třídní učitelky, které budou zodpovídat případné dotazy.

Děti budou mít také možnost cvičně se pohybovat v novém školním prostředí. Zájemce o dílničky prosíme o potvrzení účasti zapsáním se do přihlášek v újezdských mateřských školách. Ti, kteří jsou mimoújezdští nebo jejichž děti nenavštěvují újezdská předškolní zařízení, mohou potvrdit účast Mgr. Vladaně Vackové, zástupkyni pro I. stupeň, na email vackova@zspolesna.cz. Hlásit se můžete na jeden ze čtyř termínů dílniček - 10.5. od 15 -15.45 a od 16 -16.45 hodin nebo 14.6. od 15 -15.45 a od 16 -16.45 hodin.