Zeleninové obrázky 1. A

Vloženo: 2.2.2017 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 977x | Zatím neupraveno
Děti z 1. A vytvořily v rámci projektového dne na téma "Zelenina" originální 2D a 3D obrázky.

Pod vedením paní Michaely Skalníkové, maminky žákyně 1. A, která se dlouhodobě věnuje zdravé výživě, a za pomoci paní učitelky Věry Timurové vytvořily děti z různých druhů zeleniny roztomilé originální sněhuláky, skřítky, květiny, sestavena byla dokonce 3D autíčka a zvířátka. I toto je způsob, jak seznámit děti s různými druhy zeleniny a ony samy mají radost z vlastnoručně vyrobených výtvorů. Opět se potvrdilo, že dětská fantazie nezná hranic!

Práce paní Skalníkové s dětmi ve výuce byla zmíněna na podvečerní besedě Zdravý životní styl ve škole i doma. Jednalo se o předem plánované setkání rodičů s dietoložkou PhDr. Karolínou Hlavatou, Ph.D., a Ing. Petrem Havlíčkem, odborníkem na zdravý životní styl, v rámci programu "Fandíme zdraví", který pomáhá základním školám rozvíjet správnou výživu a pohyb žáků.