Rozkvetlá zahrada

Vloženo: 2.11.2016 | Zobrazeno: 1349x
Součástí tradiční podzimní výstavy újezdských zahrádkářů Ovoce a zelenina 2015 byla přehlídka výtvarných prací od školkových dětí po nejstarší žáky Masarykovy ZŠ.

Návštěvníci výstavy měli z čeho vybírat - prací se sešlo přes tři sta padesát. Hlasovat bylo možné přímo na výstavě nebo elektronicky do 31.12.2015 na webu újezdských zahrádkářů. Pět prací s největším počtem hlasů v každé kategorii (kategorie A – mateřské školy, kategorie B – I. stupeň ZŠ, kategorie C – II. stupeň ZŠ) bylo předáno do celostátního kola soutěže Rozkvetlá zahrada. Obrázky by měly být vystaveny na celostátní výstavě květin Květy 2016 v Lysé nad Labem od 14. do 17. 7. 2016. O tom, jak uspějí naši výtvarníci v celostátní konkurenci, budeme informovat prostřednictvím Újezdského zpravodaje.

Vybrané výtvarné práce školních dětí v celostátním kole soutěže Rozkvetlá zahrada:

I. stupeň

Andrea Krejčí (II. A), Michaela Skočdopolová (II. C), Tomáš Šimíček (II. E), Kateřina Peřinová (IV. C), Adéla Heráková (V. C)

II. stupeň

Kateřina Dlabačová (VI. B), Karolína Nováková (VII. B), Nikola Vosyková (VIII. A), Oliver Jaroš (VIII. C), Zdeněk Šafář, Jitka Salačová (IX. B)

Osobní poděkování patří členům Českého zahrádkářského svazu v Újezdě nad Lesy - paní Blance Exnerové za zprostředkování a organizaci výstavy a zajištění odměn pro děti, panu Aloisi Šebíkovi za elektronické zpracování hlasování.