.
Od výše uvedeného data pojedou tři ranní spoje již ze zastávky Sudějovická směr Sídliště Rohožník, odtud pojedou po své trase zpět přes Novosibřinskou. Ukončení bude shodné jako dnes, tj. v zastávce Hulická (v ul. Staroklánovická). Odpolední spoje pojedou ve stejném režimu jako dnes ze zastávky Polesná přes Hulickou na Sídliště Rohožník, ale nově pojedou zpět Novosibřinskou ul. do zastávky Sudějovická, jež bude pro odpolední spoje konečnou zastávkou.
Jízdní řád BUS č. 564 (Velikost: 295.09 kB)
(zdroj: Vlastimil Janoušek, Odbor městské dopravy, projektant Oddělení projektování městské dopravy)
Copyright © - 2024 | Masarykova ZŠ (fotografie pořízeny žáky Masarykovy ZŠ) &   Vitalex Computers s.r.o. - Tvorba školních webů | Prohlášení o přísupnosti | Cookies