Filmový kroužek a Karel IV.

Vloženo: 2.3.2016 | Autor: Eva Danielová | Zobrazeno: 960x | Zatím neupraveno
Také ve školním roce 2015/2016 probíhá na Masarykově základní škole filmový kroužek. Činnost kroužku je umožněna díky grantu od MČ Prahy 21. Dne 13. 2. 2016 jsme se žáky navštívili Muzeum Karlova mostu.

Zde jsme měli možnost setkat se s váženým hostem PhDr. Jiřím Rakem, Ph.D.  Díky němu jsme mohli natočit krátký film k 700. výročí narození Karla IV. Pro všechny to byl velice příjemný zážitek, na který budou dlouho vzpomínat. Zveme Vás na vernisáž k 700. výroční narození Karla IV., konané 2. 3. 2016       v 17 hod v sále Polyfunkčního domu v Újezdě nad Lesy, kde bude náš snímek veřejně promítán.

Mgr. Tomáš Prager