Zápis ŠR ze dne 3.2.2014

Přítomni: Petra Brožová, Radka Hofmannová, Kateřina Nádvorníková, Tomáš Vlach

Omluveni: Květoslava Bělohubá, Jan Slezák

Hosté: Miroslav Kurka, ředitel školy

1) ŠR byla ředitelem ZŠ seznámena s úpravou rozvrhu I.st. – 2. pololetí 2013-14: změny v organizaci TV na I.st. ZŠ … viz tabulka a komentář

TV 1.pol.2013/14   (III.C – plavecký výcvik)     *černě –budova 230 *červeně – Polesná

PO

II.C,IV.A+IV.D

IV.B,III.A+III.D

II.B

ÚT

II.A,III.B+III.E

I.E,IV.C+IV.E

II.E

ST

II.D

IV.B

ČT

I.B,IV.A+IV.D

I.E,III.A+III.D

II.B

II.C

II.E,III.B+III.E

II.D, III.Cpl.,IV.C+IV.E

I.D, III.C pl.

II.A

TV 2.pol.2013/14    (II.ABCDE – plavecký výcvik)

PO

IV.A

IV.B    III.A

IV.D

ÚT

III.B,III.E+III.C

I.E, IV.E

III.D

IV.C

ST

IV.A

IV.B

ČT

I.E

III.A

III.D

III.E, III.B

III.C,IV.C+IV.D

IV.E

2) ŠR byla ředitelem ZŠ seznámena s výsledky zápisu do 1.tř. 2014-15, klady a zápory

- stav k 28.1. 2014 :   dostavilo se : 209     z toho :     žádá odklad  20,    doloží bydliště  15,  mimoújezdští   14 (Květnice – 8, Sibřina, Dobročovice, Šestajovice, Křenice, Koloděje, Praha 5 – á 1)                                 předpoklad nástupu = 175  ….. tj. průměr na třídu :  a) 6 tříd = 29,1    b) 7 tříd = 25

3) ŠR schválila Hodnocení Masarykovy ZŠ dle kritérií zřizovatele – dle stavu k 31.12.2013 – podkladový materiál ….. viz samostatná příloha

4) zápisy jednání ŠR – na web ZŠ ….. návrh -pověřit Mgr. Nádvorníkovou –udržovat aktuálnost složky, uveřejňování zápisů v součinnosti s administrátorem stránek – ing. Danielovou

5) ŠR schválila doplněk ŠVP-upřesnění

Do znění ŠVP do kapitoly 5. Učební osnovy hned pod nadpis vložit následující větu:
Všechny výukové, výchovné a preventivní programy, besedy, exkurze a další akce, které jsou součástí výuky podle osnov, jsou pro žáky povinné.

6) ŠR byla ředitelem ZŠ seznámena s plánovanými akcemi školy v r. 2014,  80. výročí školy – finanční podpora – aj. viz samost. příloha + vysvětlení

7) různé: byla diskutována možnost zvýšeného využití nového hřiště na Blatově, vhodnost vyznačení přechodů na ulici Polesná u křižovatky se Staroklolínskou a Čentická u křižovatky se Staroklánovickou, ŠR byla seznámena s přípravou revitalizace parku před budovou I. st. ZŠ.