Zápis ŠR ze dne 6.5.2013

Vloženo: 22.2.2016 | Autor: administrator | Zobrazeno: 861x | Zatím neupraveno

Přítomni:    Květoslava Bělohubá, Radka Hofmannová, Kateřina Nádvorníková, Tomáš Vlach

Omluveni:   Petra Brožová, Jan Slezák

Hosté:        Miroslav Kurka, ředitel školy

1. Přivítání členů školské rady a ředitele školy

2. Harmonogram hodnocení Masarykovy základní školy zřizovatelem školy

3. Úpravy školního řádu a jeho schválení

4. Školní vzdělávací program

5. Různé

6. Diskuse

7. Závěr

1. Přivítání členů školské rady a ředitele školy

Předseda ŠR MVDr. Tomáš Vlach přivítal přítomné a vyjmenoval omluvené členy rady. Konstatoval, že rada je usnášení schopná.

2. Harmonogram hodnocení Masarykovy základní školy zřizovatelem školy

K tomuto bodu vystoupil ředitel školy, který vysvětlil předložený návrh časového harmonogramu pro hodnocení Masarykovy základní školy, Polesná 1690, Praha 9 – Újezd nad Lesy. Předmětný dokument ŠR projednala a schválila (Příloha č. 1).

3. Úpravy školního řádu a jeho schválení

Členové ŠR prostudovali a odsouhlasili úpravy školního řádu, které jim v předstihu zaslal ředitel školy. Předmětné úpravy byly na dnešním zasedání ŠR schváleny (Příloha č. 2).

4. Školní vzdělávací program

Ředitel školy informoval přítomné, že jim nejpozději do 10. 6. 2013 zašle návrh úprav ŠVP pro školní rok 2013/2014. Bylo dohodnuto, že na zasedání ŠR dne 26. 6. 2013 bude předmětný návrh projednán.

5. Různé

Ředitel školy nabídl prezentaci výuky anglického jazyka (rodilý Angličan) na příštím zasedání ŠR. Rada nabídku přivítala.

6. Diskuse

Paní Hofmannová informovala členy rady, že si někteří rodiče stěžují na nevhodný sortiment potravin v automatech umístěných na chodbě školy v přízemí (coca-cola, brambůrky). Ředitel školy však již před zasedáním na místě ukázal paní Hofmannové, že se uvedená tvrzení nezakládají na pravdě.

7. Závěr

Předseda ŠR připomněl termín příštího zasedání (26. června 2013 od 19 hod.) v budově ZŠ a poděkoval přítomným za účast.

Zapsala: Květoslava Bělohubá