Zápis ŠR ze dne 19.11.2012

Vloženo: 20.2.2016 | Autor: administrator | Zobrazeno: 850x | Zatím neupraveno

Zasedání se konalo v mimořádném termínu z důvodu posouzení Kritérií hodnocení ZŠ a Výroční zprávy ZŠ.

Přítomni

Za školu : Květa Bělohubá, Kateřina Nádvorníková, Za rodiče: Petra Brožová, Radka Hofmannová

Za zřizovatele: Tomáš Vlach

Nepřítomni: Barbora Diepoltová (omluvena)

Hosté: Miroslav Kurka, ředitel školy

Program zasedání

1. Přivítání a seznámení s obsahem zasedání.

2. Projednání a schválení Výroční zprávy o činnosti školy za šk. rok 2011-2012.

3. Projednání a hlasování o Kritériích hodnocení ZŠ.

4. Projednání a hlasování o doplnění ŠVP-Organizace tříd v ročnících.

5. Diskuse

6. Závěr a rozloučení

1.1. Předseda ŠR přivítal členy a hosta - pana ředitele.

1.2. ŠR byla seznámena s obsahem zasedání.

2.1. Členové rady obdrželi s předstihem od pana ředitele Výroční zprávu a byli seznámeni s jejím obsahem.

2.2. Dílčí dotazy, týkající se převádění financí ve škole a vzdělání pedagogických pracovníků, pan ředitel vysvětlil.

2.3. Organizace školní kuchyně-podávání 2 druhů jídel nebo jednoho.Řešení je v jednání. Pan ředitel nabídl možnost další konzultace o kvalitě jídel s kompetentními osobami.Tato možnost byla přivítána.

2.4. Další připomínky nebyly a ŠR schvaluje Výroční zprávu o činnosti školy za školní rok 2011-2012.

3.1. ŠR byla seznámena s Kritérii o hodnocení ZŠ , neměla k nim žádné připomínky a byly ŠR schváleny.

4.1. ŠR pan ředitel předložil doplnění ŠVP- Organizace tříd dětí v ročnících.Jedná se rozřazení žáků prvního ročníku a šestého ročníku (Doplnění ŠVP je příloze tohoto zápisu) .

4.2. Toto doplnění ŠVP-Organizace tříd dětí v ročnících bylo radou schváleno.

5.1. V diskusi pan Vlach, jako zástupce zřizovatele, oznámil, že MČ schválila zvýšený monitoring školy a vytvoření uzavíratelného prostoru pro jízdní kola u obou budov ZŠ.

6.1. ŠR se dohodla na termínu dalšího zasedání začátkem roku 2013 a předseda ŠR zasedaní ukončil.

Zapsala: Radka Hofmannová